Autofashion.cz

Poradna nakupujícím

Rady, tipy a informace pro Vás

Vana do kufru

Plastová vana do kufru zavazadlového prostoru

Praktická plastová podložka do zavazadlového prostoru kufru auta. Pasuje přesně na podlahu a je protiskluzová.

Tepelná a zvuková izolace

Zvuková a tepelná izolace

Izolační pásy v různých tloušťkách pružné hmoty podobné jako molitan ale velmi pevné a silné struktury, k izolaci proti úniku tepla nebo odhlučnení kde je potřeba. Může být samolepicí nebo s vrstvou hliníku nebo bez nebo kombinace.

Sportovní filtry

Sportovní vzduchové filtry do motoru auta

Vzduchové filtry do motoru auta, které nahrazují staré papírové vložky. Jsou z bavlny, vydrží 1 milion najetých kilometrů, dají se umývat a čistit v saponátu, tím se jejich vyšší pořizovací cena rychle vrátí. Snižují spotřebu a zvyšují výkon motoru. Jsou oblíbené u sportovních auta a také u běžných uživatelů pro svou nezničitelnost, omyvatelnost, snížení spotřeby, zvýšení výkonu. Vhodné tedy do každého auta za papírové.

Podvozek

Sportovní podvozky

Podvozkem se rozumí části podvozku auta a to konkrétně: tlumiče a pružiny v sadě na kompletní výměnu. Tedy 4 kusy pružin a 4 kusy tlumičů v jedné krabici. Jedná se o tužší pružení auta a snížení vozidla pro lepší jízdní vlastnosti při rychlé jízdě do zatáček a stabilitu na vozovce nebo na okruhu. Podvozkové sady nebo samostatné pružiny jsou spíše pro mladé sportovně založené řidiče, kterým nevadí, že přijdou o měkké pružení a pohodlí. Pro běžné použití se nehodí.

Jak vyčistit klimatizaci v autě?

Klimatizace v autě nevoní jako horský vzduch? Vyčistěte si ji sami! Zápach z klimatizace v autě je indikátorem dlouho zanedbávaného problému. V nevyčištěné klimatizaci se množí škodlivé bakterie a plísně, které jsou původcem zápachu a mohou ohrožovat vaše zdraví. Více informací pod tímto odkazem.

Jak pečovat o textilní koberečky v autě i doma?

V následujícím článku pod tímto odkazem se Vám snažíme poradit, jak se správně postarat o Váše nové textilní autokoberce. Najdete zde zajímavé rady a typy jak textilní autokoberce udržovat a čistit i doma a v autě. Jak vyčistit skvrny na koberci?Na trhu jsme již více než 18 let a máme pro Vás připravený i bonus zdarma, vyberte si, který Vás nejvíce potěší:
- Leštící utěrka pro vysoký lesk
- Sleva 49 Kč na další nákup!
- Nebo překvapení...
Odpovědí na potvrzení objednávky, které Vám přijde na mail, nám prosím sdělte, který dárek si přejete přibalit do Vašeho balíčku.


Výdejní místo eshopu v Praze 4.

Ověřený spolehlivý eshop od roku 2001! Reference a Vaše jistota vrácení peněz a profesionální služby.

Doporučujeme: Tepelná izolace, gumové autokoberce, kryty kol, stěrače.

Jsme výhradními dovozci tepelné a zvukové izolace, ThermoTec, tekuté fólie Foliatec a barev na kola a další...

Váš nákupní košík je prázdný
 
Domů :: Mapa stránek :: Kontakt :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů
 Provozováno na systému SHOP4U