Autofashion.cz

Koberec do kufru z plastu

Vana nebo-li koberec do kufru - praktické informace

Jistě jste se setkali při cestování s nutností převážet v zavazadlovém prostoru např. znečištěné předměty a zavazadla, vlhké či mokré věci nebo věci s vrstvou sněhu (např. lyžařské boty a oděvy apod.), potraviny s rizikem vytečení obsahu (zmrzlé maso, vejce, nápoje ve skleněných lahvích apod.), sypké materiály, u kterých hrozí riziko protržení obalu a další rizikové věci, které mohou výrazným způsobem poškodit originální čalounění vozidla. Pak se jistě zeptáte, jak předejít tomuto znečištění účinným a nenáročným způsobem. Slyšeli jste již o pryžových či plastikových vanách do zavazadlového prostoru? Zde je stručný přehled výhod a tipů, proč si vanu za několik stokorun pořídit a ušetřit tím čas i úsilí při dlouhém a složitém čištění čalounění.

Tyto vany jsou vyrobeny přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla - vana tedy dokonale kopíruje i složitá zakřivení zavazadlového prostoru a důkladně chrání celý vnitřní prostor. Renomovaní výrobci nabízejí modifikace s přesným tvarem pro téměř všechny značky a typy vozidel - obvyklý sortiment obsahuje cca 500 variant, mezi kterými jistě naleznete i svůj vůz.

Ideální je však vanu ve vozidle ponechat na stálo - nízká hmotnost a dokonalý tvar nebrání žádným způsobem v používání vozidla. Výhodou těchto van je zvýšený okraj 4-5cm vysoký, chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, pohonných hmot (benzín, nafta atd.) a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.

Recyklovatelný a vysoce odolný materiál (obvykle polyethylen) zajišťuje vanám vysokou pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se vana roztáhne opět do původního tvaru. Skladování je rovněž nenáročné - vanu stači vyjmout z vozidla, srolovat a umístit snadno např. do garáže, kde zabere minimum místa.
Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazdalovém prostoru, snadno omyvatelná pod tekoucí vodou, s rychlou možností vyjmutí z vozidla ven, vysypání nečistot a snadnou instalací.

Posunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí velká obdélníková protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou uprostřed vany na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy - ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod.

Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobena pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků - mytí se provádí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem. Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo.

Výběr na konkrétní automobil naleznete zde: Přesné vany do kufruNa trhu jsme již více než 18 let a máme pro Vás připravený i bonus zdarma, vyberte si, který Vás nejvíce potěší:
- Leštící utěrka pro vysoký lesk
- Sleva 49 Kč na další nákup!
- Nebo překvapení...
Odpovědí na potvrzení objednávky, které Vám přijde na mail, nám prosím sdělte, který dárek si přejete přibalit do Vašeho balíčku.


Výdejní místo eshopu v Praze 4.

Ověřený spolehlivý eshop od roku 2001! Reference a Vaše jistota vrácení peněz a profesionální služby.

Doporučujeme: Tepelná izolace, gumové autokoberce, kryty kol, stěrače.

Jsme výhradními dovozci tepelné a zvukové izolace, ThermoTec, tekuté fólie Foliatec a barev na kola a další...

Váš nákupní košík je prázdný
 
Domů :: Mapa stránek :: Kontakt :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů
 Provozováno na systému SHOP4U