Autofashion.cz

Všechny zprávy

Zobrazeno 15 (z 23 zpráv)  1  2  3  4  5  Následující >> 

23.04.2020
Čistit klimatizace auta


ČISTÁ KLIMATIZACE Klimatizace je dnes součástí téměř každého vozu. Její používání začíná nejčastěji s příchodem jara a to je také nejlepší doba na její vyčištění.


Pokud se pravidelně nečistí, stává se líhní bakterií a plísní, které ohrožují Vaše zdraví. Dnes již nemusíte jezdit na čištění klimatizace pouze do autoservisu. Existují totiž prostředky s nimiž to zvládne každý sám a nejedná se o nic složitého.

Pěnový čistič klimatizace je optimální prostředek na čištění a desinfekci klimatizačních systémů všech motorových vozidel. Nanáší se pomocí přibalené hadičky do výparníku a ventilačních otvorů kanálů klimatizace. Účinně zabíjí plísně i bakterie, zabraňuje tvorbě plísní a čistí všechna dostupná místa ventilace od hmyzu, mastnoty a znečištění, které snižují účinnost klimatizační jednotky

Čistit klimatizace auta


12.03.2014
Máme pro Vás novinku 2014

Fólie ve spreji - tekutá guma na všechny povrchy, které chcete lakovat a pak barvu sundat bez poškození!

FOLIATEC PLASTI DIP SPRAY 

Takto se pak sundavá například z alu kol:


18.11.2013

Nový eshop s Performance a racing díly

Tuning Racing Performance shop pro skutečný výkon Vašeho vozu

Adresa eshopu je www.gorace.cz posuňte se z tuningu na závodní úpravy...18.11.2013

Čisticí sada na vzduchové filtry K&N

O významu dostatečného množství studeného vzduchu pro bezproblémový chod motoru není třeba dlouze diskutovat. Pokud jste svému vozu dopřáli luxus v podobě kvalitního bavlněného vzduchového filtru K&N, pak dbejte na jeho správnou údržbu a nezapomeňte jej v pravidelných intervalech čistit a impregnovat.

Nabízíme Vám kompletní sortiment bavlněných vzduchových filtrů té nejvyšší kvality z produkce americké společnosti K&N. Samozřejmostí v naší nabídce je i sada určená pro čištění a impregnaci těchto filtrů.

Sada obsahuje vysoce účinný čistič, s jehož pomocí odstraníte veškeré nečistoty, které během provozu na filtru ulpívají a mohou snížit jeho účinnost. Následně je nutné filtr naimpregnovat speciálním olejem, aby povrch filtru odpuzoval vodu. K tomu slouží přiložený impregnační olej, který zároveň dodá filtru typickou červenou barvu.

Dopřejte svému vzduchovému filtru tu správnou péči, která Vám zajistí jeho dlouhou životnost. V eshopu: Čistící sada K&N
18.11.2013

Podložky pro zvýšení auta Weitec "made by KW"

Také byste v zimním období uvítali zvýšení světlé výšky Vašeho vozu?

Přestože na letní období se snaží mnoho našich zákazníků své vozy snížit, co nejvíce to jde, na zimu může být praktičtější podvozek o něco vyšší. Tato četná přání vyslyšel německý výrobce KW Automotive a pod jednou ze svých značek, Weitec "made by KW" již dlouhou dobu nabízí podložky pružin pro zvýšení Vašeho auta.

Pomocí těchto podložek můžete efektivně zvýšit vůz až o několik centimetrů a vyřešit tak problémy s průjezdem některých hůře dostupných míst. Podložky můžete vybírat jak pro přední, tak také pro zadní nápravu. Všechny mají navíc evropskou homologaci TÜV, která zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost.

Katalog podložek Weitec pro zvýšení auta najdete zde

Zobrazeno 15 (z 23 zpráv)  1  2  3  4  5  Následující >> 

Zpět


Na trhu jsme již více než 18 let a máme pro Vás připravený i bonus zdarma, vyberte si, který Vás nejvíce potěší:
- Leštící utěrka pro vysoký lesk
- Sleva 49 Kč na další nákup!
- Nebo překvapení...
Odpovědí na potvrzení objednávky, které Vám přijde na mail, nám prosím sdělte, který dárek si přejete přibalit do Vašeho balíčku.


Výdejní místo eshopu v Praze 4.

Ověřený spolehlivý eshop od roku 2001! Reference a Vaše jistota vrácení peněz a profesionální služby.

Doporučujeme: Tepelná izolace, gumové autokoberce, kryty kol, stěrače.

Jsme výhradními dovozci thermo pásek na výfuky ThermoTec, tekuté gumy Foliatec a barev na kola, oblečení Sparco a další...

Váš nákupní košík je prázdný
 
Domů :: Mapa stránek :: Kontakt :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů
 Provozováno na systému SHOP4U