Autofashion.cz

Čistící sada K&N na filtry 18.11.2013

Čisticí sada na vzduchové filtry K&N

O významu dostatečného množství studeného vzduchu pro bezproblémový chod motoru není třeba dlouze diskutovat. Pokud jste svému vozu dopřáli luxus v podobě kvalitního bavlněného vzduchového filtru K&N, pak dbejte na jeho správnou údržbu a nezapomeňte jej v pravidelných intervalech čistit a impregnovat.

Nabízíme Vám kompletní sortiment bavlněných vzduchových filtrů té nejvyšší kvality z produkce americké společnosti K&N. Samozřejmostí v naší nabídce je i sada určená pro čištění a impregnaci těchto filtrů.

Sada obsahuje vysoce účinný čistič, s jehož pomocí odstraníte veškeré nečistoty, které během provozu na filtru ulpívají a mohou snížit jeho účinnost. Následně je nutné filtr naimpregnovat speciálním olejem, aby povrch filtru odpuzoval vodu. K tomu slouží přiložený impregnační olej, který zároveň dodá filtru typickou červenou barvu.

Dopřejte svému vzduchovému filtru tu správnou péči, která Vám zajistí jeho dlouhou životnost. V eshopu: Čistící sada K&NNa trhu jsme již více než 18 let a máme pro Vás připravený i bonus zdarma, vyberte si, který Vás nejvíce potěší:
- Leštící utěrka pro vysoký lesk
- Sleva 49 Kč na další nákup!
- Nebo překvapení...
Odpovědí na potvrzení objednávky, které Vám přijde na mail, nám prosím sdělte, který dárek si přejete přibalit do Vašeho balíčku.


Výdejní místo eshopu v Praze 4.

Ověřený spolehlivý eshop od roku 2001! Reference a Vaše jistota vrácení peněz a profesionální služby.

Doporučujeme: Tepelná izolace, gumové autokoberce, kryty kol, stěrače.

Jsme výhradními dovozci thermo pásek na výfuky ThermoTec, tekuté gumy Foliatec a barev na kola, oblečení Sparco a další...

Váš nákupní košík je prázdný
 
Domů :: Mapa stránek :: Kontakt :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů
 Provozováno na systému SHOP4U