Autofashion.cz

Podložky pro zvýšení auta 18.11.2013

Podložky pro zvýšení auta Weitec "made by KW"

Také byste v zimním období uvítali zvýšení světlé výšky Vašeho vozu?

Přestože na letní období se snaží mnoho našich zákazníků své vozy snížit, co nejvíce to jde, na zimu může být praktičtější podvozek o něco vyšší. Tato četná přání vyslyšel německý výrobce KW Automotive a pod jednou ze svých značek, Weitec "made by KW" již dlouhou dobu nabízí podložky pružin pro zvýšení Vašeho auta.

Pomocí těchto podložek můžete efektivně zvýšit vůz až o několik centimetrů a vyřešit tak problémy s průjezdem některých hůře dostupných míst. Podložky můžete vybírat jak pro přední, tak také pro zadní nápravu. Všechny mají navíc evropskou homologaci TÜV, která zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost.

Katalog podložek Weitec pro zvýšení auta najdete zdeNa trhu jsme již více než 18 let a máme pro Vás připravený i bonus zdarma, vyberte si, který Vás nejvíce potěší:
- Leštící utěrka pro vysoký lesk
- Sleva 49 Kč na další nákup!
- Nebo překvapení...
Odpovědí na potvrzení objednávky, které Vám přijde na mail, nám prosím sdělte, který dárek si přejete přibalit do Vašeho balíčku.


Výdejní místo eshopu v Praze 4.

Ověřený spolehlivý eshop od roku 2001! Reference a Vaše jistota vrácení peněz a profesionální služby.

Doporučujeme: Tepelná izolace, gumové autokoberce, kryty kol, stěrače.

Jsme výhradními dovozci thermo pásek na výfuky ThermoTec, tekuté gumy Foliatec a barev na kola, oblečení Sparco a další...

Váš nákupní košík je prázdný
 
Domů :: Mapa stránek :: Kontakt :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů
 Provozováno na systému SHOP4U